Producent oświetlenia samochodowego z Krakowa – co oferuje?

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - z pełną ofertą zapoznasz się na oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to wyjątkowo ważny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł bądź zbagatelizowanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie spowodować groźną sytuację na drodze, co nierzadko kończący się kolizją. Używanie najwyższej jakości świateł jest konieczne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa codziennie musi zagwarantować bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z dostawców indywidualnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Producent oświetlenia samochodowego – nie tylko lampy przednie, tylne i boczne

W zasadzie w portfolio OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp tylnych, przednich i bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, spółka oferuje także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami off-road, specjalnymi czy rolniczymi. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez niektóre służby światła niebieskie i białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które zauważalnie poprawiają komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo tygodni w trasie. A to tylko część oferty OE Industry.

OE Industry wnikliwie analizuje oczekiwania swoich odbiorców

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, że spółka ta nie jest przeciętnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To kompetentna grupa fachowców gotowa wcielić w życie pomysł klienta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, przez produkcję prototypu, aż po jego certyfikację. Spółka świadczy także wsparcie posprzedażowe. Wskutek głębokich analiz potrzeb kontrahentów, silnej presji na kompleksowe testowanie swoich produktów, a także budowania kompetentnej kadry profesjonalistów, spółka OE Industry zyskała pozycję lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Adres firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]