Meble do kuchni na wymiar, czy kuchnia modułowa

Potrzebujesz szczegółowych informacji o kuchni na wymiar? Dobrze trafiłeś! Wejdź w to miejsce.

Kuchnie na indywidualne zlecenie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne defekty i atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można bez trudu zainstalować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, jakie potrzebują ekspresowo i łatwo wyposażyć własną kuchnię. Są jednak w większości wypadków mniej elastyczne aniżeli kuchnie na wymiar oraz są w stanie mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niestereotypowe wnętrze oraz konkretne oczekiwania internautów w dużej mierze ograniczają zalety kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na indywidualne zamówienie to usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb i preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zlecenie może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb i oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, kształcie oraz wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli pragnie się uzyskać unikalny i niepowtarzalny design tego pomieszczenia oraz bezbłędnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jakim sposobem wybrać?

Jeżeli poszukujesz praktycznych, gustownych i współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa bądź okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Adres firmy:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]