Rozważasz urlop na południu Polski? Sprawdź online, które atrakcje w Małopolsce warto zobaczyć

Atrakcje turystyczne w Małopolsce. Uzyskaj więcej informacji na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć małopolskie jest jednym z mniejszych województw w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, więc zdarza się, że z trudem można znaleźć coś dla siebie w potopie informacji o godnych zobaczenia zabytkach oraz zbliżających się eventach kulturalnych czy sportowych w Małopolsce.

Serwis o atrakcjach turystycznych w Małopolsce – przydatne informacje i wirtualne spacery

By zaprezentować potencjalnym zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, powstał serwis visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o ciekawych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak również o pokazach i imprezach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych organizowanych na jego terenie. Witryna prowadzona w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże portal? Osoby myślące o przyjeździe do Małopolski o razu na stronie głównej dostrzegą mapę, na której błyskawicznie wyszukają pensjonaty, hotele i schroniska, Centra Informacji Turystycznej oraz muzea i zabytki zlokalizowane w miejscowościach Małopolski. Portal ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski także pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Co ciekawe, dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające m.in. trasy rowerowe, czar parków narodowych i krajobrazowych oraz zamek na Wawelu.

Proste rozmówki i wykaz ambasad – ważne informacje dla przyjezdnych z zagranicy

Portal visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane i mniejsze ciekawe miejscowości. Ciekawostki zawarte na portalu publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku włoskim, niemieckim, francuskim i słowackim. Nadzwyczaj wartościowa dla cudzoziemców jest też sekcja Rozmówki, gdzie poznają najpopularniejsze słówka i zwroty, które pozwolą im dogadać się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć podczas wizyty naszym kraju. Turyści z zagranicy znajdą tu spis ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych na obszarze województwa małopolskiego.

Adres firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego