Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Jeżeli chcesz zlecić pozycjonowanie Krakow, wejdź na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie znaczy, iż potencjalni klienci nas znajdą – kluczowa jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, które funkcjonują jedynie na niewielkim obszarze lub wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie albo w Szczecinie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla małych firm

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów bądź usług korzystają zazwyczaj z fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę danego miasta, np. “sklep obuwniczy kraków”, “restauracja włoska kraków” albo “wizażystka kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty docelowym klientom, przebywającym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO ukierunkowane są na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania i projektowania stron www od ponad dekady. Przez ten czas dogłębnie rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron www i tym samym dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę contentu, a także pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]