Gdzie znaleźć kompleksowe informacje o wydarzeniach i atrakcjach w Małopolsce?

Góry w Małopolsce. Więcej informacji na visitmalopolska.pl.

Choć Małopolska to jedno z najmniejszych województw w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, toteż nieraz z trudem można odnaleźć się w gąszczu informacji o bieżących eventach kulturalnych czy sportowych oraz godnych zwiedzenia atrakcjach w Małopolsce.

Gdzie szukać rzetelnych informacji o wartych zobaczenia miejscach w Małopolsce?

Żeby pokazać wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, powstała stronę visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu informacji nie tylko o ciekawych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, ale też o wystawach i eventach folklorystycznych, kulturalnych czy sportowych organizowanych na jego terenie. Witryna prowadzona jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na stronie? Osoby planujące przyjazd do Małopolski już na stronie głównej spostrzegą mapkę, na której szybko znajdą galerie i zabytki, kempingi, motele i hotele oraz Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w miastach Małopolski. Strona pomaga zaplanować wizytę na południu Polski też pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o lotniskach i dworcach kolejowych, jak i o wypożyczalniach samochodów i parkingach. Co ciekawe, dla osób, które z różnorodnych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował kilka wirtualnych spacerów prezentujące m.in. Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, czar parków narodowych i krajobrazowych oraz regiony agroturystyczne.

Serwis o atrakcjach w Małopolsce nie zapomina cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zapomina też o zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane czy pozostałe ciekawe miejscowości. Ciekawostki zawarte na portalu publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale też w m.in w języku włoskim, słowackim i niemieckim, francuskim. podróżnicy z zagranicy znajdą tu rejestr konsulatów i ambasad mających swoje siedziby na terenie województwa małopolskiego. Niezmiernie wartościowy dla cudzoziemców jest również dział Rozmówki, gdzie poznają ważne wyrażenia i sformułowania, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie pobytu naszym kraju.

Adres firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego