Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Więcej szczegółów o Kraków lotnisko parking długoterminowy uzyskasz tutaj.

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w pobliżu portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Parking długoterminowy – czy warto z niego skorzystać?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking świadczy też bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – w mgnieniu oka i bez trudności, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]