Usługi biura rachunkowego – oszczędność i wygoda

Zajrzyj tutaj, aby dowiedzieć się więcej o usługach świadczonych przez biuro rachunkowe Katowice.

Dopilnowanie księgowości w małych firmach okazuje się często źródłem sporych kłopotów. Niewielkie podmioty zazwyczaj nie mogą pozwolić sobie na to, by przyjąć specjalistę ds. finansów na stałe, a ich właściciele często nie potrafią prawidłowo zarządzać finansami. Szczęśliwie rozwiązanie tej sytuacji będzie łatwiejsze niż może się to wydawać – należy jedynie zdecydować się na pomoc świadczoną przez biuro rachunkowe. Co konkretnie dzięki temu osiągniemy? Jak otrzymać gwarancję tego, że poziom usług okaże się zadowalający?

Nie musisz rekrutować do pracy księgowego – korzystaj z wsparcia biura rachunkowego

Na współpracę z biurem rachunkowym powinniśmy zdecydować się głównie ze względu na bezpieczeństwo finansów. Jeżeli zostawimy budżet przedsiębiorstwa specjalistom, otrzymamy pewność, że następstwem możliwych kontroli przeprowadzanych przez US nie będzie wystawienie mandatu. Pomoc świadczona przez biuro rachunkowe to też oszczędność czasu i funduszy – nie trzeba troszczyć się o finansami na własną rękę, ani zatrudniać księgowego na pełen etat. Warto także wspomnieć o komforcie, jaki niosą ze sobą takie usługi. Dziś nie trzeba już codziennie odwiedzać osobiście biura rachunkowego, jako że wiele spraw można koordynować z opiekunem naszej firmy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Biuro rachunkowe – jakie okaże się najlepsze?

Szukając biura rachunkowego nie rekomendujemy kierować się wyłącznie kosztami obsługi – nadzwyczaj niskie koszty usług na ogół oznaczają ich niezadowalającą jakość. Przy wyborze biura rachunkowego największą uwagę zwróćmy na to, czy jego pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia, np. certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych wydawany przez Ministerstwo Finansów do 2014 roku czy też certyfikat księgowego wydawany przez Centrum Informacji Księgowej. Dobrze także, jeśli biuro rachunkowe poza doradztwem z obszaru księgowości, oferuje kompleksowe usługi kadrowe, między innymi opracowanie umów o pracę, dzieło i zlecenie, prowadzenie kart urlopowych pracowników czy wyliczanie składek ZUS.

Adres firmy:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]