Serwis okien wykonuj regularnie

Na serwismeteo.pl dowiesz się, jak zamówić serwis okien Warszawa.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie oddziałują też warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]