Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Więcej szczegółów o organizacji imprez firmowych.

Imprezy firmowe to nie tylko zabawy integracyjne czy pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, które mają za zadanie stworzenie głębszych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, by celebrować osiągnięte wyniki, a także różne konferencje, szkolenia oraz bankiety dla klientów biznesowych. Takie wydarzenia wymagają stosownego planowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

Gdzie urządzać imprezę firmową?

Jeśli nie mamy w budynku firmowym przystosowanych pomieszczeń, w których uda się urządzać galę, warto poszukać propozycji wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do rangi organizowanej uroczystości. Ważne spotkania dla akcjonariuszy marki, w czasie których fetowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w zwykłym lokalu. Wskazane jest w takich wypadkach wyprawić imprezę w nietuzinkowym miejscu, które wyraźnie uwydatni ważność wydarzenia. Z kolei jeśli na event zaproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie sali trzeba wybrać lokal, znajdujący się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij obecnym na sali należytą obsługę

Organizując event firmowy nie można nie uwzględnić tak istotnego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania profesjonalnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w wyznaczony punkt pysznych dań dla gości, ale również pomoże w doborze menu i zajmie się ozdobieniem stołów. Podczas prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie gościom wzorowej obsługi. Powinno się więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smakowite, lecz i rewelacyjnie prezentujące się dania oraz kelnerów, którzy zaserwują posiłki do stołu w wytworny sposób.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]