organizacja przyjęć

Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Kiedy ktoś mówi o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to także „18-tki”, chrzty oraz komunie. Kiedy spis gości jest długi, zwykle nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie odpowiedniej sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą w większości dorośli, gościom powinno się udostępnić nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast imprezy, w których sporą grupę uczestników stanowią najmłodsi, między innymi chrzty albo komunie, rekomenduje się urządzać w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się za szybko świętowaniem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski oferowane zaproszonym także muszą być dobrane do typu przyjęcia. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Przyjęcia okolicznościowe – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Wynajęcie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście dworskiej oprawie urządzane są w nim chrzty, przyjęcia komunijne i – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których wygodnie można zmieścić łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się przeszło trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, poprzez rozłożenie oraz dekorację stolików, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]