Opieka nad grobem

Jeżeli chcesz zamówić opiekę nad grobami Kraków, wejdź na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze grobów zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy nagrobki położone są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, jakie trzeba opłacić specjalistom opiekującym się pomnikami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – gdy zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet 400 PLN rocznie. Należy też zauważyć, iż koszty zależne są również od rozmiarów nagrobków, a najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]