Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Pod tym linkiem uzyskasz więcej informacji o ofercie parkingu Balice

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]