catering do firm, catering biurowy

Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Warsztaty, rozmowy biznesowe albo sympozjum – każda pokaźniejsza firma na pewno w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie napojów oraz posiłków dla jego gości. Jeśli organizowane spotkanie zainteresuje wiele osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Poczęstunek bez ryzyka ubrudzenia rąk – o cateringu biurowym

Sympozja i kursy biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 6-8 godzin, często nawet przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny harmonogram wykładów, między którymi wyznaczone są średnio trzy kwadransowe przerwy, w czasie których trudno jest spożyć kompletny obiad w okolicznej kafeterii. Stąd tak ważne jest zapewnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również zabrać na salę wykładów. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez ryzyka ubrudzenia rąk i garnituru. W ramach usługi cateringu dla firm dostarczany jest także sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Planujesz kurs? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Przerwy kawowe są bardzo potrzebne, dają wszak uczestnikom chwilę rozluźnienia po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Ponadto jest to też sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w mniejszym gronie tematów roztrząsanych na kursie. Automat z kawą i różnymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie zastąpi perfekcyjnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Goście renomowanych konferencji lub płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych kubków, zagryzając przyniesione z domu lub kupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc wagę spotkania i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator pomyślał też o komforcie gości.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]