Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Tutaj dowiecie się wszystkiego o parkingu przy lotnisku Balice.

Wygoda, możliwość przybycia także w bardzo oddalone miejsca świata i szybkość – to najistotniejsze atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał niesamowitą popularność. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dostania się na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne kłopoty łączące się z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu przygotować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, więc w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji telefonicznej, dzięki czemu nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest szczególnie ważne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na pomoc jego zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy spodziewać się również licznych udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Prócz tego podróżni mogą uzyskać asystę personelu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]