Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Skieruj się tu, żeby zamówić projektowanie wnętrz Kraków.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]