Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

Jeżeli ciekawi Cię dobra oferta lokalu na 18 urodziny w Krakowie, skieruj się na palacradziwillow.pl.

Zazwyczaj w przypadku niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie planujemy żadnych przyjęć ze znajomymi i krewnymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Ale są takie kluczowe życiowe momenty, których odpowiednie celebrowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest z pewnością pełnoletność, a więc tzw. “osiemnastka”.

Lokal na 18 urodziny – urządź niepowtarzalną imprezę

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach powszechnych, kupować i pić napoje alkoholowe, może założyć firmę czy pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Jednakże kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Alternatywą bywa poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się sporo odróżniać od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie będzie. Zatem lepszą drogą jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć paru przyjaciół decyduje się urządzić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, ale w tym samym czasie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy smaczne menu imprezowe. Chcesz się bawić na powietrzu? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące miesiące można postawić w nim duży namiot i wyprawić grill.

O co jeszcze należy zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Wszyscy mają świadomość, że impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli spożywają alkohol. Zalecamy z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować wśród obecnych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wystrój sali też jest niesłychanie ważny, aby goście kompletnie zanurzyli się w klimacie imprezy. Wypada więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni według podanych wskazówek, a także dobrze rozlokuje stoliki z posiłkami i napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej rewelacyjnie sprawdza się menu typu finger food, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostosuje przekąski zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do preferencji i budżetu klienta.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]