Catering weselny – organizacja przyjęć weselnych na najwyższym poziomie

Dowiedz się, jak zamówić catering na wesela.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie czy śluby, od wielu już lat przestały być urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy często blisko sto osób. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić menu, a później przygotować i podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie będzie trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz profesjonalnych kelnerów i kucharzy

Organizowanie wesela to silny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na wysyłanie zaproszeń, układanie listy gości, dobór ozdób sali czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości przekąsek oraz trunków podawanych podczas imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie gorących dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich przy stole. Obiad na imprezie weselnej powinien mieć właściwą oprawę. Goście przecież oczekują tego, żeby stoliki były poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, dania były wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, a także żeby kelnerzy na czas donosiła gościom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, managerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w salach.

Kartę dań wesela skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi zasadami, nie tylko w kwestii aktywności dla gości, lecz też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej mają ułożone wstępnie menu proponowanych dań głównych, deserów oraz trunków odpowiadających konwencji wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy lub dostać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość osobiście złożyć menu z proponowanych potraw. Warto jednakże zaznaczyć, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę klienta zgadzają się przygotować unikalne zestawy dań.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]