Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Jeśli chcesz zlecić catering na imprezy w Krakowie, wejdź na lastrada.pl.

Sezon letni obfituje w niezwykle modne w ostatnim czasie imprezy na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego dnia w różnych punktach kraju organizowane są konferencje, benefisy bądź gale. Wszystkie te imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i smakowite posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Apetyczne dania, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu imprezowy

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym urządzisz piknik lub zarezerwowałeś salę na event? Świetnie! Teraz warto zadbać o to, by uczestnicy eventu mieli dostęp do apetycznych przekąsek, gorących dań i trunków. Pamiętaj, że podczas istotnych bankietów nie można postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Ważna jest jakość oprawy – właściwy układ stolików, stosowne ozdoby, a także prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu bez wątpienia docenią także, jeśli dania będą wyglądać na talerzu jak w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy.

Porady dotyczące posiłków i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezy

Zaletą skorzystania z usługi cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi wyborne menu, ale też gruntownie zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i napoje zostaną dowiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej ustawi oraz udekoruje stoliki, a następnie doświadczeni kelnerzy obsłużą gości podczas bankietu. Na życzenie klienta, na ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić wydarzenie demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, by zobaczyć na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych kameralnych, jak i liczących setki uczestników. W trakcie ustalania detali oferty zasugeruje ona, które przekąski, potrawy oraz napoje świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]