Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Na joannaklusak.com zdobędziesz więcej informacji o ofercie biura architektonicznego Kraków.

Biuro projektów oferuje szerokie spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w komfortowym i funkcjonalnym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do firm oraz instytucji. Architekt opracowuje całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie kontroluje rozwój prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odnowę domu lub proponuje aranżację już wybudowanych rezydencji.

Jak pomoże Ci rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz ciekawych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od wielu domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie ergonomiczny, a równocześnie wygodny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z współczesnymi trendami w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domków jednorodzinnych czy aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Przykładowe realizacje to m.in. kawiarnie, żłobki, mieszkania pod wynajem i obiekty rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, a także indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektowe może także opracować plan przestronnych i praktycznych garderób, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]