projekty domów drewnianych całorocznych, domy drewniane projekty

Projekty domów drewnianych z bali

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Innowacyjna technologia powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają bardzo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Jak wyszukać architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – mniejsze koszty

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wznoszone z gotowych elementów. Odchodzą także prace związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono zwolenników. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Z jednej strony zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Jednak dzięki zastosowanym elementom dają komfort taki sam jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – naturalne składniki

Domy drewniane nowoczesne to budynki wykonane z organicznych materiałów, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba stosować kosztownej termomodernizacji. Kolejnym walorem jest mała grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można stawiać również podczas zimy, bo całość prac realizowana jest z pominięciem schnięcia zaprawy. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]