producent okien drewnianych

Profesjonalny producent okien drewnianych

Klasyczne okna drewniane są niebywale eleganckie i funkcjonalne. Współgrają z każdą budowlą – od zabytkowych domów po współczesne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one tak modne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – okna wytworzone z drewna miejscowego

Współcześnie okna drewniane są projektowane z wykorzystaniem najnowszych metod, co sprawia, że charakteryzują się najniższym wskaźnikiem utraty ciepła. Producenci okien drewnianych wspaniale je impregnują, a konserwowanie jest błyskawiczne. Okna drewniane prezentują się niezwykle estetycznie, posiadają opływowe kształty, najwyższej jakości okucia. Mogą być wytworzone zarówno z drewna miejscowego – np. modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Klasyczne materiały w połączeniu z innowacyjnymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak chętnie nabywane nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – deski możesz samodzielnie konserwować

Producent okien drewnianych zazwyczaj oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia ochronę przed intensywnym promieniowaniem słonecznym oraz funkcjonalność. Prawdziwe drewno można poddawać zabiegom konserwacyjnym, dzięki czemu posłuży przez długi okres. Musimy też dodać, że producent okien drewnianych tworzy również trwałe balustrady, pasujące do stuletnich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy odnawianiu zabytków – to element naturalny i absolutnie bezpieczny dla środowiska. Rekonstruując zabytek warto zatem postawić na szlachetne, wytrzymałe i gustowne materiały drewniane.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]