Pracownia architektoniczna

Potrzebujesz pomocy pracowni architektonicznej Kraków? Dobrze trafiłeś!

Na pewno chciałbyś, by w świeżo wybudowanym gniazdku wszystko było takie jak trzeba. Na powodzenie Twoich działań duży wpływ ma przede wszystkim to, na jaki projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najlepszych ofert nie powinno być na szczęście skomplikowane – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, jeśli zależy ci na czasie, możesz kupić gotowy projekt. Jakie rozwiązanie okaże się bardziej opłacalne? Na które z nich postawić?

W biurze architektonicznym czy projekt z katalogu?

W internecie w kilka chwil znajdziesz tysiące projektów domów. Są tam propozycje dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcą kupić bardziej oryginalny projekt. Ich najmocniejszą stroną jest z pewnością cena – najtańsze projekty kupimy już za za niewiele ponad dwa tysiące zł. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć dokument jak najszybciej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla osób, które zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle innych nieruchomości. Decydując się na podobne wyjście zyskujemy gwarancję, że projekt będzie taki, jak nam zależy – przed jego wykonaniem architekt dowie się, na czym najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety dużo bardziej kosztowny niż katalogowy – osoby, które go wybiorą muszą liczyć się z kosztami rzędu dwustu zł za metr kwadratowy.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]