Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Więcej informacji o pokryciu dachowym.

Zakładane przez dekady standardowe dachówki betonowe i ceramiczne na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Wiele zalet tych ostatnich przyczyniło się do tego, iż są one najlepszą opcją nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale także dla deweloperów.

Nieskomplikowana instalacja i łatwość dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z wielu powodów. Po pierwsze ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachu, ale też ułatwia transport oraz rozładunek tych elementów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, iż ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i trwa krócej niż montaż dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich precyzyjne rozłożenie zajmuje zwykle o wiele więcej czasu. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do praktycznie dowolnej, nawet bardzo skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę można bez przeszkód wyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się świetnie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starszych budynków, tym bardziej, że bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia również lepsza szczelność. Prócz tego łatwo je doczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – duży wybór blachodachówek oraz blach trapezowych

Aby zamówić blachodachówki wysokiej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na polskim rynku od trzydziestu lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment blach trapezowych, paneli dachowych i blachodachówek. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, zlokalizowanych w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego. REGAMET przede wszystkim szczyci się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję, a także powstawanie rys. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, stąd prócz własnych produktów oferuje także akcesoria dachowe (między innymi systemy rynnowe czy folie dachowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych marek.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08