Bartłomiej Sitarski – architekt

Uzyskaj pomoc dobrego architekta Kraków. Kliknij tu.

Wybory podjęte w pierwszej fazie budowy domu wpływają na to, czy spełni nasze oczekiwania. Z tego powodu musimy dokładnie przemyśleć wszystkie aspekty i, kiedy nie posiadamy odpowiednich umiejętności, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować każde z pomieszczeń i pomoże dostosować dom do naszych oczekiwań. Z jakich powodów warto skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Jak wybrać materiały? Pomoże architekt

Potencjalni właściciele własnego lokum mogą mieć problemy ze znalezieniem technologii, w jakich budynek zostanie będzie zbudowany. A ten wybór jest bardzo istotny, bowiem mają one ogromny wpływ na komfort domu. Ze względu na to, powinniśmy jak najszybciej uzgodnić to z architektem i zyskać gwarancję, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Nie możesz się zdecydować? Pomoże architekt

Dom na starą modłę lub też któraś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy czy piętrowy? Takich wątpliwości wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w rozwiązaniu takich kwestii pomoże właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z gotowych projektów albo zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Porozmawiaj z architektem i uzgodnij szczegóły

Przed rozmową z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi potrzebami. Warto również wtedy zdać sobie sprawę z tego, jaki budżet posiadamy – architekt będzie potrafił polecić nam odpowiednie technologie – oraz skompletować wszystkie papiery działki.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]