Wszyscy noszą celebrytki

Potrzebujesz naszyjników celebrytek? Odwiedź tę stronę

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, że każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazdka, serduszko, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz niepokorności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]