Wisiorki srebrne

Zamów srebrny wisiorek.

Magia wisiorków

Każda kobieta lubi mieć unikalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem móc założyć coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Niemniej ważna jest grubość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z którego go wykonano. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności Twojej biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łzy, rąbu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór jest także jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]