Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Dalsze informacje o kolczykach z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy dodatek dla każdej pani. Te przepiękne wyroby doskonale współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy zatem, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy kryształowe?

Cyrkonie to sztuczne kamienie ozdobne, mające wspaniałe właściwości wizualne. Migoczą pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są fachowo polerowane oraz bezbarwne. Ich wygląd wspaniale przypomina szlachetne kryształy, sprawdzają się więc jako detal biżuteryjny. Istnieją także kolorowe odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można uzyskać poniższe zabarwienia: niebieski, bordowy, zielony, brunatny. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Kolie, nausznice i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych obrączek, kolii, a także łańcuszków. W jakich sklepach kupimy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wybór oferują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych wersjach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy wyśnioną i modną biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, ale także te obficie upstrzone cyrkoniami.