Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Jeśli potrzebujesz maseczek z atestem, kliknij tu

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały glob, nieodwołalnie odmienił nasze życie i relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego wymuszają konieczność stosowania określonych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed potencjalnym ryzykiem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do urzędu lub supermarketu, gdzie najczęściej napotykamy większe tłum ludzi, musimy dla bezpieczeństwa zakładać na nos i usta maskę ochronną. Jak jednak postąpić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Wygodna maseczka wielorazowa w formie mini przyłbicy

Osoby, które uważają bawełniane maseczki ochronne za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed zarażeniem patogenami tak samo jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi zaletami są trwałość, komfort oraz nieznaczna waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta mini przyłbica wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (nawet do 30 razy!) za pomocą popularnych detergentów.

Ochronna przyłbica – dla ludzi pracujących oraz astmatyków

Taką maseczkę wielorazową rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby chorujące na astmę, starsze oraz uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić ochronne maski podczas wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie przez kilka godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co na pewno docenią ludzie młodzi.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]