Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Więcej szczegółów o 3D drukarkach.

W ofercie CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: SLA, FDM i PolyJet.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne technologie i instrumenty. Oszacowano, iż stosując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można nieomal o 90 procent zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to zapewnianie najwyższej jakości usług i drukarek 3D, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w nowej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się prostą obsługą i ergonomiczną budową. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać tożsame prototypy, co jest szczególnie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają szerokie zastosowanie w różnych gałęziach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest trwały i precyzyjny, a podczas procesu wydruku nie pojawiają się odkształcenia ani przesunięcia warstw.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]