Oryginalne części zamienne do Renault zamówisz wygodnie online!

Sprawdź, gdzie nabyć części Renault.

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, silnika, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]