Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Etykiety na wódkę kupisz na superbutelki.pl.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zalążka najchętniej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na urodziny, wesele bądź osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko stoją na stolikach, ale również dość często Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę weselną, na których można dodać informację o dacie i miejscu wesela, imionach Państwa Młodych lub podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można kupić w najrozmaitszych barwach oraz wzorach, dlatego bez trudu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji zamawiającego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko przy okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu imieninowym.

Ozdabiaj domowe trunki kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać butelki z domowej piwniczki. Jeśli produkujesz swoje nalewki, wina bądź soki, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną nawet bez okazji, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwykłej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]