Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Jeśli chcesz zamówić shutters, powinieneś odwiedzić ten adres.

Urządzając pomieszczenia, rzadko przeznacza się dużo czasu na wyeksponowaniu okien. Przeważnie wybiera się tradycyjne rozwiązanie, czyli zasłony oraz firanki, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne zdobywające sobie grono zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Na okna, ale też na drzwi szafy – zastosowanie shuttersów

Główną cechą shuttersów (bądź też po polsku – szutersów) jest to, iż lamele zamontowane na tych okiennicach ozdobnych ruszają się, a więc można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od fantazji mieszkańców. Produkuje się je z PCV, listw drewnianych, a także z płyt MDF. Shuttersy zakłada się zwłaszcza na oknach, jakkolwiek doskonale sprawdzają się również na drzwiach garderoby. Okiennice wewnętrzne shutters to co prawda element okna, który w polskim budownictwie spotyka się nadal sporadycznie, ale większa część z nas z pewnością kina bądź telewizji, gdyż te okiennice są niezwykle popularne na terenach z ciepłym klimatem, czyli w Australii czy Afryce Południowej.

Wewnętrzne okiennice shutters nadają wnętrzom niesłychanie luksusowy wygląd

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko świetnie wyglądają, ale mają też przydatne funkcje. Z ich sprawą można regulować użycie promieni słonecznych: latem ograniczać kumulowanie się ciepła w pokojach, a w zimne – zapobiegać jego stracie. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i nie ma zwykle problemów, by umieścić je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wykonuje oraz instaluje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, iż są z pewnością droższym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niesłychanie gustowny wygląd, zatem wpływają na podwyższenie wartości nieruchomości. Trzeba także podkreślić, że shuttersy są regulowane bez użycia sznurów, co rodzice ciekawskich dzieci oraz właściciele psotliwych zwierząt, które poplątać sterczące linki, uznają z pewnością za kolejną zaletę.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]