Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Jeśli szukasz okiennic dekoracyjnych, koniecznie sprawdź https://skyshutters.pl.

Projektując aranżację wnętrza, z rzadka przeznacza się dużo uwagi na okna. Najczęściej decyzja pada na szablonowe rozwiązanie, to znaczy zasłony oraz firany, które nieraz łączone są z żaluzjami. Jednak jest jeszcze inne mało rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Charakterystyka okiennic dekoracyjnych shutters

Nadrzędną cechą shuttersów (czy też po polsku – szutersów) jest to, że lamele zamontowane na tych okiennicach wewnętrznych ruszają się, tym samym można łatwo je ułożyć w dowolnej pozycji, zależnie od fantazji mieszkańców. Wykonuje się je z listw drewnianych, z płyt pilśniowych, jak również polichlorku winylu (PCV). Okiennice ozdobne shutters zakłada się głównie na oknach, jednak tak samo dobrze będą wyglądać na drzwiach oraz w szafach. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskich domach wykorzystuje się nadal dość rzadko, ale większa część z nas na pewno kina czy ekranu telewizora, gdyż te okiennice są nadzwyczaj popularne na obszarach z gorącym klimatem, a więc w Afryce Południowej czy w krajach śródziemnomorskich.

Shuttersy – sterowanie ustawieniem lameli bez stosowania linek

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko świetnie wyglądają, ale mają też przydatne funkcje. Dzięki nim można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: latem hamować nagrzewanie się pokojów, a w zimne – utrzymać ciepło przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów wnętrz i nie ma zwykle problemów, by umieścić je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje i montuje się je na zamówienie, co powoduje, iż są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezwykle luksusowy wygląd, zatem wpływają na zwiększenie wartości posesji. Należy również podkreślić, iż kąt lameli shuttersów jest regulowane bez stosowania sznurów, co rodzice ciekawskich dzieci lub właściciele zwierząt, które mogłyby zaplątać się dyndające żyłki, uznają na pewno za dodatkowy atut.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]