Kontenery budowlane – stały element placów budowy

Dowiedz się więcej o kontenerach budowlanych na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]