kolczyki z cyrkoniami, srebrna biżuteria

Kolczyki z cyrkoniami

Dla naszych przodków biżuteria pełniła m.in. funkcję religijną. Współcześnie stanowi ona głównie element ozdobny. Takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, zakładamy jeby nasza kreacja nabrała wyjątkowego charakteru. Dla niektórych biżuteria to metoda na wzmocnienie poczucia własnej wartości. Kolczyki z cyrkoniami, wspomniane już dla przykładu powinny współgrać z aktualnym samopoczuciem swojej właścicielki. Biżuteria współtworzy nasz własny styl. W związku kolczyki z cyrkonii są świetnym wyborem, ponieważ łączą w sobie elegancję z uniwersalnością.

Kolczyki z cyrkoniami – rodzaje zapięć

Kolczyki z cyrkoniami są ostatnimi czasy bardzo popularne. Typ zapięć jest poza kształtu oraz koloru wyróżnikiem różnych ich modeli. Pod tym względem można wyróżnić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – zaletą ich jest to, że ciężko zerwać je z ucha, ale związane jest to niewielką z małą częścią ozdobną. Łatwo jest natomiast zgubić. Tego rodzaju kolczyki z cyrkoniami można z powodzeniem założyć małej dziewczynce.
  • zapięcie angielskie – jest jest to swego rodzaju połączenie zapięcia na sztyft i klasycznego. Bardzo istotnym aspektem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie przeszkadzał np. podczas snu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]