Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Jeśli potrzebujesz słoików z kranikiem, zobacz tu.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego atutem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]