Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Chcesz nabyć drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu wspaniałe rozwiązanie, używane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w tradycyjnym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze cechy oraz wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z sosny, dębu i mahoniu

Drewno to organiczny materiał, który użyty jako detal aranżacji pomieszczenia powoduje, iż jest ono przytulne i bardziej intymne, a poprawnie konserwowany może zachować się w niezmienionym stanie wręcz dziesiątki lat. Nowoczesna technologia umożliwia znakomite łączenie właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i znaczną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niewielkim stopniem rozszerzalności (a więc nie deformują się) oraz dobrą izolacją termiczną. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy dowolnym kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, iż tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach wszelkiego typu – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i domach zaaranżowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, dębu czy mahoniu, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, wzory bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz wiele innych typów, które zachwycają estetyką i doskonale wyglądają przez wiele lat.

Drzwi drewniane produkowane są również na wymiar

Chcesz zamontować w swoim domu albo biurze skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowym formacie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji warto zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich zamierzeń klienta i przykładowo wykończyć je szybami – m.in. szkłem witrażowym, bezpiecznym czy ornamentowym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]