Ekspresy do kawy Nivona – przybliżamy ich zalety

Kawa to aromatyczny przysmak, którym od setek lat delektują się kolejne pokolenia jej entuzjastów. Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez choć jednej jej filiżanki, a niektórzy spożywają ją wręcz kilka razy na dobę. Na ogół wystarczy im kawa rozpuszczalna, jednak najwięksi sympatycy kawy kupują ją w ziarnach i często poszukują profesjonalnych ekspresów, z pomocą których uwolnią z nich cały potencjał. Z myślą o takich osobach powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – wysokiej klasy sprzęt za niską cenę

Mimo że Nivona jest względnie nową marką (pojawiła się w 2005 roku), to wyraźnie uwydatniła już swoją obecność w sektorze wyposażenia dla kawoszy. Wraz z ujawnianiem najnowszych ekspresów zdobywa sobie coraz większą popularność koneserów kawy, w głównej mierze z tego względu, iż produkuje na wskroś profesjonalne ekspresy w niezwykle rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona cechuje przyjemny dla oka design, utrzymany w neutralnych barwach czerni, szarości oraz bieli. Dzięki temu będą świetnie prezentować się w urzędach oraz kafejkach, jak i w kuchni prywatnych mieszkań. I choć posiadają wiele funkcji, są to urządzenia stosunkowo proste w obsłudze, z którym nie będzie mieć problemów żadna osoba.

Ciekawe funkcje ekspresów do kawy Nivona

Ekspresy marki Nivona z serii CafeRomatica mają wiele praktycznych funkcji. Z częścią z nich, np. z modelami NICR 759 i NICR 789 można połączyć się za pośrednictwem Bluetooth i dzięki temu sterować nimi z poziomu telefonukomórkowego. Ekspresy Nivona mają również wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wycisnąć ze zmielonych ziaren ich mocny aromat. Dzięki opcji Easy-Spumatore (dostępnej m.in w ekspresie NICR 670) błyskawicznie otrzymamy jedwabną piankę do cappuccino. Opcja “Moja kawa” umożliwia z kolei zapamiętanie osobistych konfiguracji przygotowania naparu. Co istotne, urządzenia Nivona można bardzo łatwo zachować w czystości.