Drukarki 3D dla profesjonalistów – co znajdziesz w ofercie dystrybutora?

Co powinno się wiedzieć o drukarka 3D dystrybutor?

CadXpert jest jednym z pierwszych na krajowym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada narzędzia do druku przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D i skanowanie 3D. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM oraz SLA, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, DMLS, SLA, SLS oraz PolyJet.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor sprzętu marki Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę aparatów do druku 3D – powyżej dwudziestu modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym także materiały specjalistyczne, m.in.: Ultem 9085, Antero 800 NA i pozostałe (elastyczne, inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Prócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert oferuje również żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do przedsiębiorców, profesjonalistów i przedstawicieli rozmaitych branż (urządzenia firmy Stratasys), jak i nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować ze specjalistami możliwości techniczne dowolnego aparatu z oferty CadXpert, swoje projekty lub są po prostu zainteresowani procesem druku przestrzennego, powinni przyjechać do małopolskiego punktu. CadXpert gwarantuje również kompleksową obsługę posprzedażową: serwis (w tym również pogwarancyjny), pomoc merytoryczne oraz techniczne czy szkolenie w obsłudze zakupionych drukarek 3D.

Tanie drukarki i skanery 3D

Jak kształtują się ceny narzędzi do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Nawet mała lub średniej wielkości firma może sobie pozwolić na profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Inwestycja w profesjonalne narzędzia do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak motoryzacja, odlewnictwo, stomatologia czy medycyna, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek narzędzi do drukowania przestrzennego żywiołowo się rozwija – wraz z postępem idą prekursorskie technologie oraz możliwości, na które kiedyś było stać tylko ogromne korporacje. Dziś – dzięki spadkowi cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały również niewielkie firmy, te z daleko skromniejszym budżetem. Urządzenia do druku przestrzennego są nieustannie rozwijane i ulepszane, z każdym rokiem obniża się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania 3D ma szereg zalet, do głównych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]