Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Uzyskaj poradę jubilera Kraków. Skieruj się tu.

Wraz z rozkwitem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy również nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I chociaż w sieci kupimy nieomalże wszystko, wciąż jest mnóstwo przedmiotów, które najwygodniej nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno złotej broszki, łańcuszka czy pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, by mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy zamierzamy nabyć pierścionek czy też obrączki ślubne, mamy okazję przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli z kolei wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny albo zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego obwodu lub wykona nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej pomocy jubilera. Poradzi on nam jak dobrać stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pokaże współczesne nurty we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji urodzin, chrztu czy ślubu.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale także pełnią pomocnicze usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli zerwał się nam naszyjnik albo wypadł kamień z kolczyka, jubiler ekspresowo i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy obwód palca, jubiler poprawi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku podziękowania, datę, gratulacje albo inną ważną dla nas treść. Natomiast jeśli pragniemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, albo mamy swój pomysł na pierścionek lub zawieszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce mamy zbędną lub niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Adres firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]