dolce gusto kapsułki zamienniki, kapsułki pasujące do dolce gusto

Czy można kupić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto?

Ekspresy do kawy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na dobre wtopiły się w pejzaż naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do fantastycznych mieszanek kawy. Konesery tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, więc na rynku w mgnieniu oka powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły powoli podbijać serca sympatyków kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym również z Polski. W rzeczy samej, kiedy myślimy o smakowitej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o objętości 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest zazwyczaj o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu listy urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]