Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Jeśli chcesz zamówić butelki szklane na soki w hurcie, skieruj się na ten adres.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż większością rynku towarów spożywczych rządzą ogromne marki, jest to też sektor, w którym świetnie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim autorskim, smakowitym albo ekologicznym produktem. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być opakowane tak, aby wyrób jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem m.in. w butelki i słoiki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowe kupno butelek i słoików – czy warto?

Oczywiste jest, że oferty od dostawców adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo marmolady, oliwę albo smalec kanapkowy, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest wobec tego dla niego zarówno metodą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można liczyć na spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików oraz butelek. Tym sposobem również dostanie je szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu zamówisz butelki i słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania soków, wina bądź piwa) i słoje. Transportowane są one do nabywcy na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od objętości opakowań – po 800, 1600, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać zakupiony towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z paletą słoiczków i butelek w hurcie można też zamówić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do danego typu opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]