Bryczesy do jazdy konnej – charakterystyka

Dowiedz się, gdzie kupić spodnie bryczesy, wejdź na horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie.

Jazda na koniu wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, ogromnych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale także odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Ogromny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo wykonane spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a zarazem nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak kupić najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich należy sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych materiałów zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, który obejmuje też łydki i uda. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort cieplny w czasie jazdy. Nie bez znaczenia są też walory użytkowe – liczne kieszenie i rozciągliwe zakończenia nogawek.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]