Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Szukasz balonu na wino? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]