Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Dowiedz się więcej o kapsułkach Lavazza A Modo Mio.

Marek wytwarzających kawę są setki, jakkolwiek Lavazza ciągle plasuje się w czołówce tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, że historia marki Lavazza miała swój początek w końcu XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów nabył niewielki sklep, gdzie prażono ziarna kawy oraz produkowano ich niepowtarzalne kompozycje. Ekspresowo zdobyły one serca mieszkańców miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje smakiem swoich kaw, ustanawiając trendy również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – wysoka jakość i ciekawy smak

Ekspresy na kawę w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie smacznej, aromatycznej kawy trwa wręcz chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do mieszanek smaków produkowanych przez tego producenta. Dzisiaj na rynku spotkać można sporo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż są one nieco tańsze, ale wciąż cechują się ciekawym smakiem.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która też pochodzi z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kaw w kapsułkach do wielu znanych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Superbia lub Padova Cremoso), smakowitą mieszanką samej arabiki (Lussuria), ale także napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca) oraz organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]