Aranżujesz sypialnię albo salon? Rozważ zakup szuttersów

Sprawdź realizacje z zastosowaniem shuttersów w salonie

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne, tzw. szatersy (shutters), kojarzą się najczęściej z pomieszczeniami zaaranżowanymi w stylu południowoamerykańskim lub tropikalnym. Tymczasem ten moduł osłony okiennic można zastosować również w polskich domach – jest to niezwykle trwałe, a równocześnie pięknie prezentujące się rozwiązanie, które w licznych przypadkach sprawdzi się lepiej niż bardziej rozpowszechnione aktualnie żaluzje.

Shuttersy w salonie – zauważalnie zwiększają estetykę pokoju

Shuttersy w salonie czy w pokoju gościnnym, będą pełniły dwie funkcje – ozdobną oraz praktyczną. Okiennice wewnętrzne znacznie zwiększają estetykę pokoju. Ich lamele są masywniejsze, co powoduje, że znakomicie wyglądają na większości okien. Kwestia estetyczna jest arcyważna, ponieważ to w salonie domownicy przebywają po wiele godzin w ciągu dnia oraz podejmują tu gości. Z tego powodu należy zadbać, by to pomieszczenie było nie tylko reprezentatywne, ale także wygodne. Opcja wybrania kąta pochylenia lameli shuttersów umożliwia regulację ilości światła wnikającego do wnętrza, co pozwala np. na całkowite jego zaciemnienie, jeśli pragniemy zobaczyć serial, lub jego lekkie ściemnienie, jeśli pragniemy stworzyć romantyczny półmrok w pokoju.

Shuttersy w sypialni – znakomite rozwiązanie dla alergików

Opcja regulacji dostępu światła do wnętrza jest zdecydowanie najistotniejsza w sypialni. Shuttersy znajdą zastosowanie tu jednakże także z innej przyczyny – z ich pomocą da się efektywnie regulować temperaturę wnętrza, która ma wszak olbrzymi wpływ na nasz spokojny sen. Dzięki shuttersom w trakcie zimy o wiele dłużej zatrzymamy w sypialni ciepło, a latem łatwiej jest utrzymać w niej chłód. Co więcej okiennice typu shutters tworzą mocną barierę chroniącą przed donośnymi dźwiękami z zewnątrz. Shuttersy to też idealne rozwiązanie dla ludzi cierpiących na alergie. Na ich lamelach osadza się mniej kurzu aniżeli w plisach firan, a ich utrzymanie jest bardzo łatwe i trwa w zasadzie parę minut.

Poza sypialnią i salonem shuttersy rewelacyjnie sprawdzą się także w kuchni, w pokoju dziecięcym czy w łazience.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]