akcesoria do alkoholu

Akcesoria do alkoholu – w co warto się zaopatrzyć?

Samodzielny wyrób napojów alkoholowych, kiedyś niesłychanie popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przyrządzane samodzielnie są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale również skłonność do eksperymentowania, możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań i satysfakcja płynąca ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób, które na własną rękę przygotowują domowe napoje, wybiera wino, nalewki, piwo lub cydr, acz nie brakuje też wielbicieli domowego bimbru. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych rurek, balonów, korków czy pojemników. Poza tym do każdego typu alkoholu potrzebne są inne akcesoria – w przypadku piwa są to między innymi kotły i chłodnice, zaś dla wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek katalog koniecznych akcesoriów się nie zamyka, bo butelki z napojami należy odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber bądź inne alkohole domowe jesteśmy w stanie przygotować samodzielnie. Dużo lepiej będą natomiast wyglądać butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i ozdobnymi etykietami na wódkę, które bez obaw możemy wręczyć krewnym jako prezent lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Odrębny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale też tych kupionych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter imprezy.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]