Warsztaty kulinarne dla dzieci – zabawa i nauka w jednym

Oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie stworzyliśmy.

Dzieci uwielbiają uczestniczyć w gotowaniu – dekorować ciastka bądź wybierać i przynosić składniki. Chcesz rozwijać fascynację swojego malucha? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy niezależności

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział maluchy w wieku od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci rozwijają swoją pomysłowość oraz uczą się niezależności i co jest niezwykle ważne – zdobywają pożyteczne umiejętności. A zarazem kapitalnie się bawią. Dobieranie oraz mieszanie składników, opanowywanie smacznych przepisów i łączenie ulubionych smaków – całość sprawia, że dzieci ochoczo eksperymentują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się również z zasadami, jakie należy stosować w kuchni, co w dużym stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach mogą również brać udział rodzice, toteż jest to wspaniała sposobność do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a następnie poczęstować się tym, co przygotowały.

Jak wygląda kurs gotowania dla dzieci?

Zajęcia trwają trzy godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. W czasie warsztatów dzieci przyrządzają deser i danie główne. Młodzi entuzjaści sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – ugotować smaczny makaron na słono bądź słodko, albo podjąć się pieczenia ozdobionej świeżymi składnikami, aromatycznej pizzy. W trakcie kursu grupa przygotowuje również smaczny deser – mus z kruchym ciastem oraz polewą owocową. Lekcja połączona z zabawą to najlepsza metoda na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ukochanych dań daje dzieciakom dużo satysfakcji. Nawet najbardziej przekorne dziecko będzie z pasją uczestniczyło w dekorowaniu tortu czy pieczeniu smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz doskonały kontakt z maluchami.

Adres firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]