kurs digital painting online

Kursy online z digital paintingu – jak wybrać?

Adobe Photoshop to oprogramowanie, które od końca XX w. jest nadrzędnym narzędziem wykorzystywanym przez osoby zajmujące się obróbką zdjęć i samych fotografików. Z czasem na skutek swojej uniwersalności, a w głównej mierze możliwości dodawania do niego najrozmaitszych użytecznych pędzli rastrowych odwzorowujących efekty, jakie dają autentyczne farby, program ten pokochali także graficy i ilustratorzy. Obecnie twórcy gier czy animacji wykorzystują ten program do projektowania wyglądu bohaterów czy malowania teł w swoich produkcjach. Nie dziwi więc to, iż osoby, które chcą zagłębić się w świat digital paintingu, zwykle w pierwszej kolejności pragną zapisać się na dobry kurs Photoshopa.

Kurs Photoshopa – przez internet czy lepiej w szkole rysunku?

Program Adobe Photoshop jest ogromnie rozpowszechniony, z tej przyczyny każdego dnia nagrywane są tysiące godzin filmów omawiających jego opcje, a także reklamujących wykorzystanie kolejnych pędzli, o które można go poszerzyć. Niektóre takie tutoriale w mgnieniu oka znajdziesz na serwisach z darmowymi filmami, jakkolwiek z takich pobieżnych kursów nie opanujeszPhotoshop. Rekomendowaną drogą jest udział w kursie prowadzonym przez obeznanego dydaktyka, w toku którego poznasz nie tylko najważniejsze funkcje programu, ale również nauczysz się z nich kreatywnie korzystać. Takie kursy oferowane są przede wszystkim przez szkoły rysunku i malarstwa, jednakże jeśli z jakiejś przyczyny w nich uczestniczyć, możesz kupić dostęp do kursów digital paintingu online i nauczyć się technik malarstwa cyfrowego nie opuszczając domu!

Cechy dobrych kursów Photoshop online

Korzystając z kursu online Photoshopa warto szukać tutoriali, które nie zostawiają ucznia samego z byle jakim poradnikiem pokazującym krok po kroku jak stworzyć jakiś rodzaj obrazu. Program Photoshop wydaje się na początku dla niektórych użytkowników dość skomplikowany i nieraz konieczna jest bezpośrednia konsultacja z instruktorem, który wytyczy odpowiedni kierunek bądź wytłumaczy, z jakiej przyczyny nie wychodzi nam konkretny efekt. Powinno się zatem wybrać taki kurs digital paintingu online, który w zakresie zakupionego pakietu daje możliwość kontaktu z autorem tutorialu, dzięki czemu każda trudność będzie ekspresowo pokonana. Dobrze także znaleźć kurs online, na koniec którego wykonana przez użytkownika praca będzie rzetelnie oceniona przez prowadzącego szkolenie. Korekta dzieła przeprowadzona przez biegłego instruktora uczy krytycznej oceny własnej twórczości oraz pozwala na samodzielną diagnozę artystycznych niedociągnięć warsztatu.

Adres firmy:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]