Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Po więcej informacji o modelowaniu 3D kliknij w to miejsce.

Świat rysunku nieustannie się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki preferując kreowanie swoich dzieł wyłącznie w formie cyfrowej. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale też odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje obecnie wielkich kosztów – można bowiem pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który zarazem jest całkiem darmowy.

Nauka obsługi Blender 3D we własnym zakresie jest frustrująca

Obsługę każdego programu można opanować na własną rękę, jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i często bywa niesłychanie irytujący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne osobom, które dopiero poznają Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta doradzając, które detale wymagają dopracowania i proponując ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby odbywał się on w niewielkich zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także miłośników 3D

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością pożądaną i docenianą w szczególności w świecie projektowania, gier wideo i filmu. Znajomość oprogramowania Blender 3D otwiera zatem niemało nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane prace, które potem można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu artyści oraz entuzjaści 3D, którzy chcą spróbować nowych form ekspresji lub rozwijać swoje obecne umiejętności.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]